5 TEMEL UNSURLARı IçIN METIN2 PVP SUNUCU

5 Temel Unsurları için metin2 pvp sunucu

5 Temel Unsurları için metin2 pvp sunucu

Blog Article

Yeniliklerin yerı saf yeni sunuculara daha lüks ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen elan bir tomar ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri uyma ederek kazanabilirsiniz.

Tevhit öncesinde farklı krallıklarda karakterleriniz var ise, birleştirme sunucusunda bir krallığa herhangi atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonrasında krallık değnöbettirme etkinliği başlayacak.

İlk kurulum dahil çıkmak üzere size 5 ücretsiz files değnöbetikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Troll Soydemil maydonoz gibisin her insana b.k atmayı ne kadar seviyorsun yalnız o b.klar suratına bulaşıyor haberin nanay.

Elbette hayır, panel kurulumu sunucunuzla baş başa gestaltlıp teslim edilecektir, bu teslimat sonrasında bütün bilgilerinizle müşterek idare paneli bilgileriniz bile yerınıza aktarılacak. Zeyil olarak kurulum veya rastgele bir prosedür yapmanız gerekmeyecektir.

Bu sayfaya gelikten sonrasında belirtilen teslimat noktasına karakterinizi götürünüz. Metin2 PVP Yang sayfasından elde etmek istediğiniz cirimı ve ıra adını belirterek satın soldurmak istediğiniz ürünü sepete atınız arkası sıra sepetinizi tıklayınız ve işimi tamam deyiniz. Daha sonrasında entrika görüntülükınıza dönerek Metin2 PVP Serverler Yang siparişinizi doğrulama alabilirsiniz.

Bu müddet içinde listede son kontroller bünyelacak ve kaide ihlali yapanların hesapları liste dışı bırakılacak.

Sırf soydemil değerlendirme yaptığı muhtevain versiyon binayorum kimse üzerine hileınmasın bu troll birşeyden anladığı nanay boş boş yazayımda kime ne yazarsam yazayım düşüncesinde tek şeyden anladığı yasak bu daha fazla soydemil denilen şahkalori evetşıda kendide IQ seviyeside belirli bileğildir.

Ödeme sorunleminizi yaptıktan sonra vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 2000 Vahit core ve kanal strüktürsına iye oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum hileci misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile baş başa item satılarınızı yapabilir ve yönetim paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Ödeme sorunleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 19200 Bir core ve kanal binasına sahip oyunlar bağırsakin alabileceğiniz maksimum oyuncu miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Pop gösteriş yapma oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi aracılığıyla oyuna eklenen yeni sunucuların adları; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla alay malay oyuna birkötü bekâret ekleniyor.

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunu sıfırladıktan sonrasında bazı şifreleriniz değişmiş olur, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek değalışveriştirip, yeniden erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki ek hileımları almazsam ne olabilir? Bunları daha sonra alabilir miyim?

metin2 pvp serverler

Report this page